Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Тендери, оголошення  
 
29 июня
Фотофакт
Далі »»
18 мая
Збережемо багатство рідного краю!
Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

14 сентября 2011 г.

18 вересня лісова галузь України відзначатиме професійне свято - День працівника лісу! Професія лісівника - одна з найважливіших на Землі, а особливо  на Херсонщині. Оскільки херсонські ліси, створені руками людей. Кожна деревинка, з любов'ю висаджена і доглянута не одним поколінням лісоводів нашого краю. Ліс - це прекрасний, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону  здоров‘я людини.
Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» відзначає добросовісну, чітку  роботу кожного окремого робітника, адже показники роботи, досягнення, у першу чергу залежать від праці всього колективу. Напередодні свята слова вдячності заслуговують всі працівники лісового господарства. Поряд з тим особливо  хочеться відзначити результативну працю та професіоналізм Кузьмича Володимира Анатолійовича, який працює в Цюрупинському лісництві 22 роки. За період роботи на підприємстві проявив себе талановитим організатором з проведення лісогосподарських заходів, брав  участь у створенні лісових культур в кварталах 48,49,56 на площі 146,8 га на згарищі 2007 року, проведенні рубок формування та оздоровленні лісів, здійснює заходи щодо попередження і своєчасного гасіння лісових пожеж, відводу лісосік на 2012 рік, облаштування рекреаційного пункту у кварталі 5 Цюрупинського лісництва (траса Київ-Сімферополь, в районі пожежно-спостережної вежі) для відпочинку населення, також встановленні  бігбордів  на протипожежну тематику.
Саме завдяки непоказній, але дуже важливій праці Кузьмича В.А., на підприємстві створюється надзвичайна атмосфера  лісового комфорту та затишку.
Прийміть слова вдячності,   шановні лісівники Херсонщини, за невтомну і самовіддану працю та щирі побажання  щастя, добра та достатку,   міцного здоров'я Вам та Вашим сім'ям.
   
Щасливі, хто живе з любов'ю-
Любов до поля, до осель,
А нам судилося з тобою
Ліси любити над усе.

                                                 Марія Піддубко, начальник відділу ЛГ,
                                                 голова обласної організації
                                                 профспілки працівників ЛГ 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Дизайн, розробка - WEB-студія Wezom