Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Новини  
 
4 июля
Звільнено начальника Херсонського ОУЛМГ

4 липня наказом Державного агентства лісових ресурсів України № 397-К звільнено керівника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Тищенка із займаної посади за угодою сторін.

Далі »»
26 июня
На службі лісівників - новітні технології

За допомогою відеоспостереження    10 червня, як і 25 квітня поточного року, у ДП «Великокопанівське ЛМГ» було виявлено точне місце загорання підстилки в хвойному насадженні у кварталі 28, виділ 24. Особовий склад лісопожежної станції оперативно загасив загорання, яке не поширилося на на велику площу саме завдяки вчасним діям лісівників .

Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

Президентський кадровий резерв Нова еліта нації

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

8 июня

Достовірно з перших вуст
про пожежу у Цюрупинському лісництві

     6 червня о 14.35 в ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство» у Цюрупинському лісництві в районі с. Нечаєве виникла пожежа, яку зі спостережної вежі виявив пожежний спостерігач та про яку надав повідомлення до лісопожежної станції, звідки інформація надійшла директору Цюрупинського ЛМГ, який, в свою чергу, довів її до начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.
     Відразу було організовано гасіння низової пожежі хвойного лісу одночасно 8 пожежними автомобілями Цюрупинського ЛМГ. Повідомлення отримали й інші лісопожежні станції цього підприємства. Та поступила маловтішна інформація, що внаслідок високої температури та сильного пориву вітру, швидкість якого сягає більше 20 м/сек, вогонь став швидко  розповсюджуватися й перейшов у верхову пожежу, загасити яку такою кількістю автомобілів не представлялося ймовірним.
     Обласним управлінням лісового та мисливського господарства було терміново організовано надання допомоги іншими підпорядкованими підприємствами. До місця пожежі було надіслано ще 14 пожежних автомобілів та 9 лісопожежних модулів Голопристанським, Збур’ївським, Великокопанівським, Великоолександрівським, Херсонським, Каховським та Новотроїцьким лісомисливськими господарствами. Також повідомлення про пожежу було надано до УДСНС України в Херсонській області, пожежнорятувальні підрозділи якого з 14 пожежними автомобілями виїхали на допомогу лісівникам.
     До 17.00 п’ятниці для гасіння загоряння було зібрано 26 пожежних автомобілів лісомисливських підприємств Херсонського ОУЛМГ, 9 лісопожених модулів, 11 допоміжних автомобілів для підвезення людей, 8 тракторів та 200 чоловік особового складу ЛМГ. Також суттєву допомогу надали 14 пожежних автомобілів та 59 чоловік особового складу підрозділів Управління державної служби надзвичайних ситуацій. Боротися з вогнем ХОУЛМГ допомагали і 115 військовослужбовців Херсонського батальйону територіальної оборони.
     Тільки близько 20.00 вдалося подолати великий вогонь та зупинити розповсюдження верхової пожежі, причина якої, за словами першого заступника начальника ХОУЛМГ Володимира Михайленка, буде відома після проведення службового розслідування, найвірогідніше – це людський фактор, необережне поводження з вогнем. Локалізувати пожежу орієнтовно на площі 150 га державного лісового фонду Херсонського ОУЛМГ завдяки злагодженим діям підпорядкованих підприємств, підкреслив Володимир Дмитрович, вдалося тільки о 19.47 наступного дня – 7 червня. Станом на 8 червня пожежа вже не поширюється, але все ще тривають  дії до повного  знищення невеликих вогнищ.
     Спільними діями за підтримки обласної ОДА та районних ДА, сказав Володимир Михайленко, організовано підвезення питної води і гаряче харчування для усіх, а це близько 400 людей, хто був задіяний на чолі з директорами та працівниками лісогосподарських підприємств, особовим складом підрозділів Управління державної служби надзвичайних ситуацій, в ліквідації лісової пожежі, хто з п’ятниці ще не знав ні сну ні відпочинку, хто виконував головну задачу – врятувати ліс.

Прес-служба ХОУЛМГ 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Разроботка сайтов, продвижение -веб-студія Wezom