Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Новини  
 
Вчера
Дніпровське лісництво в цифрах та фактах

Лісовій охороні Дніпровського лісництва  нелегко охороняти ліс від горінь, але з початку року завдяки посиленню наземного патрулювання, цілодобового чергування на лісопожежній станції не сталося жодної пожежі на території лісництва, говорить  лісничий Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» Віктор Прокопець.

Далі »»
Вчера
Гілея відроджується

5 червня, в день, коли світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища, за ініціативи комунального закладу «Центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради», в присутності представників Національного проекту «Книга рекордів України», зафіксовано рекорди: «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» та «Найбільший піщаний масив України».      У зв’язку з фіксацією рекорду Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства отримало диплом, яким підтверджується факт реєстрації досягнення.

Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

Президентський кадровий резерв Нова еліта нації

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

8 мая

Лідери учнівського самоврядування в гостях у лісівників

      6 травня в актовій залі Голопристанського лісомисливського господарства зібралися представники 28 загальноосвітніх шкіл Голопристанського району, спеціалісти відділу освіти і районного будинку творчості.

     Коли до директора Голопристанського лісогосподарського підприємства Володимира Поповича звернулися освітяни з проханням надати приміщення для проведення районного конкурсу «Я – лідер учнівського самоврядування і за мною майбутнє», він не вагався ні секунди. Адже праця вчителя і лісівника  дуже схожі. Вчитель дає знання дитині, лісівник дбайливо плекає тендітний сіянець. Кожен працює на майбутнє.
     Відділ освіти, молоді та спорту райдержадмініст
рації, районний будинок дитячої та юнацької творчості, дитяча громадська організація «Веселкова республіка» організували цей захід з метою активізації виховної роботи серед учнів, стимулювання активності дитячих і юнацьких організацій, підтримки талановитих дітей, сприяння їх самореалізації і подальшої діяльності.
      6 травня в актовій залі лісомисливського господарства зібралися представники 28 загальноосвітніх шкіл Голопристанського району, спеціалісти відділу освіти і районного будинку творчості. Перед початком заходу до численної (120 чоловік) та поважної аудиторії звернулася авторка цих рядків і розповіла про історію створення Голопристанського лісгоспу, про нелегкі будні лісівників, особливо під час пожежонебезпечного періоду. Адже найбільший рукотворний ліс в Європі, який складається в основному із соснових масивів, - і найбільш пожежонебезпечний. Для збереження унікальних Олешківських лісів одних зусиль лісівників недостатньо, тому допомога з боку дітей і вчителів по профілактичним заходам для нас дуже важлива.
      До того ж, присутні слухали розповідь про роботу наших учнівських лісництв, які діють в Гладківській, Малокопанівській та Чулаківській школах та про співпрацю з іншими освітніми закладами району в рамках акцій «Майбутнє лісу в твоїх руках», «За чисте довкілля»,
«Допоможемо зимуючим птахам».
     А потім помічник лісничого Голопристанського лісництва Ольга Багатюк допомогла провести для всіх оглядову екскурсію території ЛМГ. Розпочали з прогулянки дендрологічним парком, ознайомилися з рідкісними породами дерев і чагарників. На лісопожежній станції присутнім розповіли, як спостерігають за лісовими масивами, як виявляють місце загоряння та гасять лісову пожежу. Найбільше часу гості провели у лісовому розсаднику (зараз саме усе цвіте і буяє всіма фарбами веселки), де вирощується і реалізовується декоративний садивний матеріал для озеленення. Зарядившись позитивом, усі повернулися до актової зали і розпочали конкурс.
     Задоволення отримали обидві сторони. Більшість із присутніх уперше побували на території нашого підприємства, а деякі школи виявили бажання створити у себе учнівські лісництва, аби допомагати лісівникам плекати ліси.

Наталя Фемич,
інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ». 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Разроботка сайтов, продвижение -веб-студія Wezom