Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Новини  
 
4 июля
Звільнено начальника Херсонського ОУЛМГ

4 липня наказом Державного агентства лісових ресурсів України № 397-К звільнено керівника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Тищенка із займаної посади за угодою сторін.

Далі »»
26 июня
На службі лісівників - новітні технології

За допомогою відеоспостереження    10 червня, як і 25 квітня поточного року, у ДП «Великокопанівське ЛМГ» було виявлено точне місце загорання підстилки в хвойному насадженні у кварталі 28, виділ 24. Особовий склад лісопожежної станції оперативно загасив загорання, яке не поширилося на на велику площу саме завдяки вчасним діям лісівників .

Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

Президентський кадровий резерв Нова еліта нації

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

19 июня

ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ - ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

      Ліс, як один з ключових компонентів довкілля і, водночас, джерело необхідних для економіки ресурсів, має велике значення. Він э сировинною базою для багатьох галузей промисловості. Ліс - це фабрика кисню.
     Великої шкоди лісу завдають пожежі. Дуже часто причиною їх виникнення є необережне поводження з вогнем відпочиваючих у лісі. Лісові пожежі часто виникають від кинутого на суху траву непогашеного недопалка чи сірника. Також є частими випадки виникнення лісових пожеж від непогашених вогнищ. Тому в суху і вітряну погоду їх взагалі краще не розпалювати. Але, якщо виникла така необхідність, потрібно дотримуватись простих правил: розпалювати вогнище на спеціально облаштованих місцях, на дорогах, берегах рік, озер, на старих вогнищах, на галявинах із зеленою травою. Навколо вогнища, смугою близько 0,5 метра, прибрати все, що може горіти і служити причиною поширення вогню. Навколо вогнища перекопати землю. Після використання вогнище залити водою, засипати землею до повного погашення.
     При випалюванні рослинності на сільгоспугіддях часто вогонь переходить у ліс. У період високої пожежної небезпеки в лісі забороняється:
- розводити вогнища, кидати непогашені сірники і недопалки, залишати в лісі просочені легкозаймистими речовинами папір та інший непотріб, заїзджати в ліс автотранспортом;
- випалювати суху траву на землях, що безпосередньо прилягають до лісу.
     Нехтування цими елементарними правилами призводить до виникнення лісових пожеж.
     Помітивши загорання біля лісу чи в лісі, або лісову пожежу, зробіть усе можливе для її ліквідації. Зрізаними тут же гілками збивайте полум’я, закидайте землею, піском, або вживайте інших заходів. Терміново повідомте про пожежу працівникам лісової охорони, в сільську раду, міліцію, пожежну охорону.
     У випадку пошкодження лісу внаслідок пожежі винні сплачують штрафи та ще й збитки, нанесені пожежею. При нанесенні значної шкоди внаслідок пожежі винних осіб притягують до кримінальної відповідальності. За порушення, вчинені дітьми, відповідальність несуть їх батьки чи опікуни. Бережіть ліс від пожеж та інших пошкоджень.

Олександр Глод,
директор ДП «Херсонське ЛМГ». 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Разроботка сайтов, продвижение -веб-студія Wezom  
viagra