Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Новини  
 
Вчера
Дніпровське лісництво в цифрах та фактах

Лісовій охороні Дніпровського лісництва  нелегко охороняти ліс від горінь, але з початку року завдяки посиленню наземного патрулювання, цілодобового чергування на лісопожежній станції не сталося жодної пожежі на території лісництва, говорить  лісничий Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» Віктор Прокопець.

Далі »»
Вчера
Гілея відроджується

5 червня, в день, коли світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища, за ініціативи комунального закладу «Центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради», в присутності представників Національного проекту «Книга рекордів України», зафіксовано рекорди: «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» та «Найбільший піщаний масив України».      У зв’язку з фіксацією рекорду Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства отримало диплом, яким підтверджується факт реєстрації досягнення.

Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

Президентський кадровий резерв Нова еліта нації

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

14 мая

Підсумки роботи лісівників області за перший квартал 2014 року

     Підсумки роботи за перший квартал 2014 року підведені на засіданні колегії Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника В.В.Тищенко та за участю керівників підпорядкованих підприємств і спеціалістів управління.
     На порядку денному розглядалися питання, основні з яких стосувалися підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств за І квартал, результатів ревізії обходів майстерницьких дільниць та роботи рейдових бригад. Мовою цифр та фактів доповідав перший заступник начальника В.Д.Михайленко, який зосередив увагу не тільки на досягненнях.
     Так, станом на 1 квітня створено 610 га лісових культур, плановий показник весни виконано на 156 %; на площі 175 га (125%) проведено доповнення лісових культур; проведено рубок догляду за лісом та інших видів рубок на площі 462 га (127 %) із загальною масою 18,58 тис. куб. м. (199 %); під час проведення рубок заготовлено 19,2 тис.куб.м ліквідної деревини, що становить 121% від запланованого показника.
     Впродовж звітного періоду  лісогосподарські підприємства області в повному обсязі виконали заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи: влаштовано 1 км протипожежних розривів, створено 164 км мінералізованих смуг, проведено догляд за існуючими мінералізованими смугами протяжністю 1553 км. Силами державної лісової охорони ліквідовано 3 пожежі на землях інших землекористувачів. Проведено 40 рейдів щодо дотримання протипожежних вимог у лісовому фонді. До адміністративної відповідальності притягнуто 8 порушників.
     Реалізовано продукції на 3,2 млн. грн. Лісогосподарськими підприємствами області заготовлено 14,6 тис. куб. м. ліквідної деревини, це на третину менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Найбільший темп зростання обсягів заготівлі ліквідної деревини відмічається по ДП «Каховське ЛГ», по іншим підприємствам спостерігається зменшення обсягів заготівлі.
     За І квартал 2014 року лісогосподарськими підприємствами області сплачено до зведеного бюджету 1,3 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. До державного бюджету сплачено 194 тис. грн., до місцевого - 1076 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 7% і становить 2167 грн.
     Приділивши особливу увагу на засіданні колегії обговоренню шляхів ліквідації недоліків та  поліпшення фінансово - господарської діяльності ЛМГ, Віктор Тищенко доручив керівникам ДП проаналізувати та заслухати на технічних нарадах підприємств питання про стан фінансово-господарської  діяльності за І квартал та забезпечити зростання обсягів реалізованої продукції на рівні не менше минулого року; завершення всього комплексу весняних лісокультурних робіт; належну роботу державної лісової охорони щодо виявлення та притягнення до відповідальності порушників лісового законодавства.
     На колегії керівники обласного управління та підпорядкованих підприємств розглянули важливі питання, що стосуються діяльності лісомисливських господарств у другому кварталі та проблемам, які неодмінно треба долати, щоб здобутки наступного періоду були не меншими і не гіршими минулорічних.

Прес-служба ХОУЛМГ 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Разроботка сайтов, продвижение -веб-студія Wezom