Наш новый адрес: http://khersonlis.org.ua/Головна сторінка
ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Обласне 
управління Напрямкі
діяльності Нормативно-правова
база Новини Запобігання 
проявам корупції Тендерні оголошення та реклама Доступ до публичної інформації
Новини Новини  
 
4 июля
Звільнено начальника Херсонського ОУЛМГ

4 липня наказом Державного агентства лісових ресурсів України № 397-К звільнено керівника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Тищенка із займаної посади за угодою сторін.

Далі »»
26 июня
На службі лісівників - новітні технології

За допомогою відеоспостереження    10 червня, як і 25 квітня поточного року, у ДП «Великокопанівське ЛМГ» було виявлено точне місце загорання підстилки в хвойному насадженні у кварталі 28, виділ 24. Особовий склад лісопожежної станції оперативно загасив загорання, яке не поширилося на на велику площу саме завдяки вчасним діям лісівників .

Далі »»
Всі новини »»


Дізнайся про походження своєї ялинки

Президентський кадровий резерв Нова еліта нації

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
73000, м.Херсон, вул. Полякова, 2
E-mail: khelis@rambler.ru

10 июня

 ТРИ ДНІ ТРИВАТИМЕ СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ У ЦЮРУПИНСЬКУ

     9 червня о 18.00 повністю ліквідована пожежа, що сталася на території Цюрупинського лісництва ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство» біля с. Нечаєве 6 червня та розповсюдилась в подальшому на площу 150 га державного лісового фонду Херсонського ОУЛМГ. Але ще протягом трьох днів буде проводитися окараулювання даної пожежі силами лісопожежних станцій  Цюрупинського лісомисливського господарства на випадок попередження повторного займання на цій площі.
     10 червня розпочато службове розслідування причин виникнення та розповсюдження на значну площу (до 200 га загальної). Службове розслідування проводиться спеціалістами ХОУЛМГ, якими буде проведена зйомка лісової пожежі, підрахунки площ і збитків, що будуть залежати від складу насадження  і виду пожежі.
     Це перша в цьому році і нехай буде останньою така велика лісова пожежа в Херсонському ОУЛМГ, сказав перший заступник начальника ХОУЛМГ Володимир Михайленко і підкреслив, що обласне управління  і  підпорядковані йому державні підприємства постійно готові до виникнення таких надзвичайних ситуацій, як лісова пожежа. Як би цього не було, наслідки пожежі могли б бути набагато більшими. Завдяки тому, що вчасно та оперативно було організовано гасіння пожежі, залучення додаткових сил та засобів згідно мобілізаційного плану, затвердженого головою Херсонської ОДА, вдалося зупинити і загасити пожежу на цій площі. Основна причина розповсюдження пожежі на таку площу – висока температура і сильний поривчастий вітер. Половина території, яка була пройдена пожежею, - це місця, де неможливо було проїхати лісопожежною технікою лісівників. Рух пожежних автомобілів по території з високобугристими пісками був просто неможливий.
     Та працівники ХОУЛМГ оперативно відреагували і оперативно спрацювали, констатував Володимир Дмитрович. І служби Цюрупинського ЛМГ, і сусідніх Великокопанівського, Голопристанського, Збурївського, Херсонскього, Каховського, Великоолександрівського  і Новотроїцького лісогосподарств миттєво відгукнулися та надали допомогу технічними і матеріальними засобами та людськими ресурсами. Хочеться подякувати службам, які були задіяні у гасінні лісової пожежі відповідно до мобілізаційного плану – УМВС та ДСНС у Херсонській області, де оперативно зреагували на наше повідомлення, акцентував Володимир Михайленко, оперативно були задіяні сили та засоби щодо гасіння пожежі. Суттєву допомогу надали і військовослужбовці Херсонського батальйону територіальної оборони. Особлива подяка за плідну співпрацю з ліквідації пожежі Цюрупинській РДА, яка згідно виконання мобілізаційного плану, організувала надання та підвіз води і продуктів харчування для усіх (до 500 осіб у п’ятницю, 6 червня), хто брав участь у спільній боротьбі з пожежею, що стала випробовуванням на міцність та злагодженість дій не тільки для лісівників області.
     Все це – причини та наслідки - будуть обговорені сьогодні на засідання робочої групи обласного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій під головуванням голови Херсонської ОДА.

Прес-служба ХОУЛМГ 

 
© 2007-2010 ХОУЛМГ Разроботка сайтов, продвижение -веб-студія Wezom